aplikacja mobilna

Obecnie coraz większa liczba osób łącząc się z Internetem korzysta ze swojego smartfona. To zrozumiałe – jest zawsze dostępny pod ręką, pozwala nam wykorzystać wolne chwile i jest po prostu wygodnym w użyciu urządzeniem. Docenili to również legalni bukmacherzy, tacy jak eWinner. Aplikacja mobilna stworzona przez tą firmę to odpowiedź na potrzeby współczesnych użytkowników.

Nowy legalny bukmacher

Osoby, które chętnie obstawiają zakłady bukmacherskie, wiedzą, jak ważne jest to, aby korzystać z usług legalnych bukmacherów, którzy posiadają licencję Ministerstwa Finansów. Zapewnia nam to legalność gry, mamy również pewność, że ewentualne wygrane trafiają na nasz zweryfikowany numer bankowy, firmy te odprowadzają podatki, a także dbają o bezpieczeństwo naszych danych. Do niedawna oferta legalnych bukmacherów nie była zbyt duża. Od września 2019 roku miłośnicy zakładów mogą jednak korzystać z oferty nowej firmy eWinner. To bukmacher, który chce zapewnić nam nie tylko możliwość obstawiania zakładów ulubionej dziedziny sportu, ale również propagować sportową i uczciwą rywalizację oraz aktywnie wspierać środowisko sportowe.

Szeroka i atrakcyjna oferta

Oferta, którą ma dla graczy eWinner, jest naprawdę imponująca. Użytkownicy mogą obstawiać wyniki meczów, miejsca poszczególnych drużyn oraz zawodników w kilkudziesięciu dyscyplinach sportowych, wśród których znajdują się nie tylko najpopularniejsze z nich. Ponadto możemy również obstawiać wyniki wydarzeń kulturalnych i politycznych oraz samodzielnie proponować zakłady. Dostępne są statystyki oraz aktualne kursy, dzięki czemu możemy dobrze przeanalizować swoją decyzję. Warto również wspomnieć o licznych promocjach i bonusach oferowanych przez tego bukmachera.

Aplikacja mobilna eWinner – jakie daje możliwości?

Obecnie użytkownicy cenią sobie wygodę, którą jest w stanie zapewnić im firma eWinner. Aplikacja mobilna dostępna na telefony z systemem Android pozwala na sprawdzanie wyników zawsze wtedy, gdy mamy na to czas i ochotę. Jest przejrzysta i intuicyjna, a przy tym daje nam dostęp do pełnej oferty eWinner. Dzięki niej zakłady bukmacherskie stają się znacznie bardziej ekscytujące, a przy tym również bezpieczniejsze dzięki licznym rozwiązaniom mającym np. ułatwić dokonywanie wpłat i wypłat.

Czy każdy może korzystać z aplikacji eWinner?

Aplikacja mobilna eWinner stworzona została z myślą o osobach, które biorą udział w zakładach bukmacherskich, a więc skierowana jest do użytkowników pełnoletnich. Poza tym, aby móc z niej korzystać, potrzebujemy posiadać konto użytkownika na stronie eWinner. Jeśli jednak dotąd nie założyliśmy takiego profilu – nie ma problemu. Z powodzeniem możemy założyć swoje konto już po ściągnięciu i zainstalowaniu aplikacji. Aby ją pobrać, należy wejść na stronę internetową bukmachera, gdzie znajdziemy gotowy plik do pobrania oraz czytelną instrukcję.

Jak widać, bukmacherzy, którym zależy na spełnieniu oczekiwań klientów, nie przestają się rozwijać i wprowadzać nowych rozwiązań. Dzięki temu użytkownicy mogą grać w sposób, który jest dla nich wygodny i w pełni odpowiada ich potrzebom.

Materiał zewnętrzny.

Hazard stwarza wysokie ryzyko straty finansowej. Nadmierna gra niesie za sobą potencjalne zagrożenie dla zdrowia.  Zakaz uczestnictwa w grze hazardowej dla osób poniżej 18 roku życia.

Ewinner Sp. z o.o posiada zezwolenie na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet wydane przez Ministra Finansów dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here