Padel w Warszawie

Szukasz miejsca do gry w padel w Warszawie lub okolicach? W całej Polsce nie znajdziesz regionu, w którym znajduje się tyle ośrodków sportowych z kortami do padla, ile w Warszawie i okolicznych miejscowościach. Gdzie zagrać w padel w Warszawie? Sprawdź!

Padel Warszawa – ile ośrodków z kortami do padla znajduje się w okolicy?

Warszawa i województwo mazowieckie to region, w którym znajduje się najwięcej kortów do padla w Polsce. Miłośnicy tej gry mogą rywalizować na kortach do padla w Warszawie w aż 5 ośrodkach sportowych na terenie stolicy, a także 2 innych klubach w okolicach Warszawy. Tak duża liczba kortów do padla w Warszawie i okolicach pozwala skorzystać z tej atrakcji nie tylko lokalnym miłośnikom tego sportu, ale też mieszkańcom ościennych województw.

Przejdźmy zatem do konkretów. Padel Warszawa – sprawdź, gdzie znajdują się korty.

Korty do padla Warszawa – gdzie zagrać?

Poniżej znajdziesz listę 5 ośrodków, które oferują korty do padla w Warszawie. Sprawdź, gdzie się znajdują i w jakich godzinach są otwarte.

  • ProPadel – klub znajduje się przy ulicy Jutrzenki 12 i oferuje aż 5 zadaszonych kortów do padla, które otwarte są przez cały rok. Korty otwarte są od poniedziałku do piątku w godzinach 16:30–23:00 oraz w weekendy w godzinach 10:00–23:00.
  • Squash Warszawa Sinus Sport Club – jeden otwarty kort znajduje się przy ulicy Wał Zawadowski 99 w Warszawie-Wilanów. Ośrodek jest czynny przez cały tydzień w godzinach 7:00–23:00.
  • Warszawski Klub Tenisowy Mera – 2 trawiaste korty znajdują się przy ulicy Bohaterów Września 12. Grać w padel możesz tam już od godziny 6:00.
  • Decathlon Targówek – korty znajdują się przy sklepie Decathlon na warszawskim Targówku przy ulicy Geodezyjnej 76. Korzystać z nich można przez całą dobę 7 dni w tygodniu.
  • Happy Padel – jeden kort w dzielnicy Wesoła w Warszawie położony jest przy ulicy Jana Kilińskiego 26 i czynny jest godzinach 6:00–22:00.

W województwie mazowieckim znajdują się także korty do padla poza Warszawą. Jeden z nich funkcjonuje w klubie Tenis Kozerki, który ma swoją lokalizację przy ulicy Jowisza 92 w Kozerkach. W tygodniu kort jest czynny w godzinach 7:00–22:00, a w weekendy od 8:00 do 20:00. W padel można zagrać też w Konstancinie w klubie Garden Club Sports & Health.

Buduj nowe korty do padla w Warszawie i okolicach

Uważasz, że w Warszawie lub okolicach powinno znaleźć się więcej kortów do padla? Masz możliwość dokonania inwestycji jako przedsiębiorca, samorządowiec lub zarządca klubu sportowego? Możesz dokonać inwestycji w nowe korty do padla, nawiązując współpracę z Padel Team Polska – najszybciej rozwijającą się organizacją związaną z padlem w Polsce, która nie tylko w naszym kraju, ale też za granicą stawia korty spełniające najwyższe światowe standardy.

Korty do padla w Polsce – gdzie jeszcze można zagrać?

Na ten moment korty do padla znajdują się w dziewięciu województwach. Poza województwem mazowieckim najlepiej rozwiniętym regionem pod kątem kortów do padla jest Śląsk, gdzie znajdują się 4 ośrodki z nowoczesnymi kortami do padla. Poznasz je po lekturze artykułu „Padel Żory – gdzie zagrać w Padla w Żorach i na Śląsku?”. Poza tym korty do padla możesz znaleźć także w województwach zachodniopomorskim, pomorskim, warmińsko-mazurskim, lubuskim, łódzkim, małopolskim, podkarpackim.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here