Kurs instruktora narciarstwa we Włoszech z WinterEvent

Jesteś zaawansowanym amatorem białego szaleństwa i szukasz sposobu na zmianę swoich kwalifikacji zawodowych? Chcesz samodzielnie nauczyć swoje dzieci jak jeździć na nartach lub snowboardzie? Niezależnie od tego, z jakiego powodu interesuje Cię kurs instruktora narciarstwa lub snowboardu, skorzystaj ze szkolenia oferowanego przez WinterEvent. Dlaczego warto? 

Kursy narciarskie WinterEvent z Rossignol Academy

WinterEvent jest marką stworzoną z połączenia sił biura podróży ABC Holidays i polskiej filii renomowanego producenta sprzętu narciarskiego Rossignol. Wyjątkowy zespół narciarzy i snowboardzistów-pasjonatów, organizuje wyjazdy zimowe do ośrodków sportów zimowych znajdujących się między innymi na terenie Doliny Słońca Val di Sole we Włoszech. To właśnie w okolicach jednej z najsłynniejszych stacji tego regionu – Marilleva-Folgarida, na wysokości 1400 m n.p.m., znajduje się polska szkółka narciarska Rossignol Academy, oferująca kursy dla początkujących i średniozaawansowanych narciarzy i snowboardzistów oraz ich rodzin. 

Licencjonowana szkoła SITN – PZN Rossignol Academy proponuje również kurs na instruktora narciarstwa i snowboardu, zakończony egzaminem na Instruktora Sportu Narciarstwo lub Snowboard. Pozytywny jego wynik skutkuje nadaniem przez Wyższą Szkołę Gospodarki w Bydgoszczy uprawnień instruktorskich akredytowanych przez polski system klasyfikacji zawodowej. Absolwenci kursu otrzymują anglojęzyczny certyfikat i imienną legitymację instruktora, honorowaną przez ośrodki i szkółki narciarskie działające na terenie całej Unii Europejskiej. 

Dobrze zorganizowany, optymalny kurs 

Prowadzony przez doświadczonych trenerów Rossignol Academy kurs instruktora narciarstwa można odbyć za dodatkową opłatą w ramach jednego z wyjazdów organizowanych przez zespół WinterEvent. Uczestnicy turnusów narciarskich proponowanych przez grupę nie muszą dopłacać do zakwaterowania, wyżywienia, transportu, ubezpieczenia, a nawet karnetów narciarskich honorowanych w odwiedzanych ośrodkach. W miejscach wypoczynku czekają na nich polskojęzyczni opiekunowie, u których można skorzystać z oferty kursów instruktorskich.  

Kurs instruktora narciarstwa WinterEvent trwa 6 dni. Zajęcia teoretyczne i praktyczne prowadzone są w małych, kilkuosobowych grupach na zróżnicowanych pod kątem trudności stokach. W trakcie lekcji uczniowie mogą korzystać z najnowszego sprzętu marki Rossignol. W cenę kursu wliczone są materiały dydaktyczne, egzaminy i ich poprawki. Kursanci, którzy przejdą pozytywną weryfikację umiejętności instruktorskich, poza legitymacją (za dodatkową opłatą 50 zł) otrzymują także imienny rabat na produkty i sprzęt narciarski marki Rossignol w wysokości 50%. 

Jak przygotować się do kursu?

Aby wziąć udział w kursie instruktora narciarstwa lub snowboardu organizowanym przez Rossignol Academy we współpracy z WinterEvent i Wyższą Szkołą Gospodarki w Bydgoszczy, należy wykazać się zaawansowanymi umiejętnościami jazdy. Do kursu dopuszcza się osoby z minimum średnim wykształceniem – zapisy przyjmowane są tylko za okazaniem czytelnego świadectwa ukończenia szkoły. Potencjalni kursanci muszą także cieszyć się dobrym stanem zdrowia, potwierdzonym zaświadczeniem lekarskim o braku przeciwwskazań do udziału w kursie. 

Szkolenia na instruktorów narciarstwa i snowboardu odbywają się na wyjazdach narciarskich WinterEvent do Val di Sole we Włoszech – osoby nimi zainteresowane są zobowiązane do wykupienia pakietu wakacyjnego z oferty organizatora. Powinny też dysponować własnym sprzętem narciarskim (minimum: narty, buty i kije) oraz przygotować dwie fotografie o wymiarach 3,5 cm x 4,5 cm i standardach legitymacyjnych (do certyfikatu i legitymacji instruktora sportu). 

6 dni szalonej zabawy na śniegu w Dolinie Słońca we Włoszech – dokładnie tyle dzieli Cię od nabycia całkiem nowego tytułu zawodowego, który może raz na zawsze zmienić Twoje życie! Nie czekaj i już dziś zapisz się na wymarzony urlop narciarski z WinterEvent i profesjonalny kurs na instruktora narciarstwa Rossignol Academy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here