Najlepsze odżywki w Proteintower

0
1661

Odpowiednia suplementacja to nieodzowny element życia każdej osoby aktywnie wykonującej ćwiczenia gimnastyczne. Niezależnie od tego, czy uprawiamy jakiś sport zawodowo lub czysto rekreacyjnie, musimy zadbać o zachowanie odpowiedniej równowagi w organizmie.  

Odżywki białkowe 

Odżywki w Proteintower to szeroki wybór od takich producentów jak Sport Definition czy 6Pak Nutrition. Decydując się na stosowanie suplementacji białkiem, powinniśmy jednak wiedzieć, z czym tak naprawdę mamy do czynienia. Do głównych zadań odżywek białkowych należy budowa masy mięśniowej, a także przyspieszenie procesu regeneracji. Proteiny zwane zastępczo białkami same w sobie, odpowiadają za szereg istotnych czynności w naszym organizmie. Począwszy od wspomagania w usuwaniu toksyn po kwestie regeneracyjne takie jak, chociażby gojenie się ran. Niedobory białka objawiają się stopniowym ustawaniem pracy jelit, zanikaniem mięśni oraz wzrostem infekcji, a nawet pojawieniem się alergii. 

Należy pamiętać jednak, że tego typu produkty nie mogą być stosowane jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Należy również przestrzegać zalecanego dziennego spożycia. Odżywek białkowych nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Wskazane jest przechowywanie w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C. Odżywki z Proteintower, tak jak każde inne suplementy należy również chronić przed światłem.

Podstawowy podział odżywek białkowych

Odżywki w Proteintower to szeroki wybór zakupów. Należy jednak zwrócić uwagę na jeden podstawowy podział protein – białka wolno oraz szybkowchłanialne. Białka szybkowchłanialne zalecane są do spożycia bezpośrednio po treningu. Ma to na celu natychmiastowe dostarczenie do wymęczonego dużą aktywnością organizmu substancji odżywczych. Białka wolnowchłanialne zalecane są natomiast do spożywania w godzinach wieczornych, zanim pójdziemy spać – tak, aby przez całą noc były stopniowo dostarczane naszemu ciału. Dostarczenie obu typów białek jest szczególnie ważne w przypadku organizmów osób trenujących zawodowo. Odżywki w Proteintower to gwarancja udanych zakupów – co więcej, oferowane w naszym sklepie białka posiadają pełen zakres smaków, począwszy od słonego karmelu, czekolady i kokosa, po jagody, truskawki czy brzoskwinie. 

W ofercie Proteintower posiadamy również aminokwasy, kreatynę, węglowodany, witaminy i minerały, boostery treningowe, boostery testosteronu, zdrową żywność, spalacze tłuszczu oraz akcesoria treningowe. Dodatkowo do każdego zamówienia obowiązuje darmowa dostawa. Jeśli pojawiły się jakieś pytania odnośnie zakupów, zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem formularza kontaktowego dostępnego w zakładce kontakt, za pomocą e-maila: info@proteintower.eu lub pod numerem telefonu 48 798 287 005 (Viber, What’s Up, Telegram).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here