damski rower elektryczny

Jazda na rowerze jest bardzo popularną aktywnością fizyczną, która realizowana jest przez osoby starsze jak i młode. Dodatkowo rower to świetny sposób na rekreację zarówno dla mężczyzn jak i dla kobiet. Warto jednak przed zakupem roweru dokładnie zapoznać się z propozycjami dostępnymi na rynku, aby dzięki temu wybrać najlepszy model, który idealnie będzie pasował do naszych predyspozycji. 

Rower damski a męski 

W przypadku elektrycznych rowerów damskich należy zwracać uwagę przede wszystkim na ich wysokość, a także na profil ramy. W ofercie renomowanych sklepów znajdziemy także rowery elektryczne w wersji damskiej. Warto zwrócić uwagę także na to, że damski rower elektryczny nie jest nieco mniejszą wersją roweru męskiego. Posiada on szereg funkcji, a także specyficzny charakter, przez co jest on dostosowany do wymagań kobiecego ciała, a ponadto charakteryzuje się wyjątkowym stylem, oraz szerokimi możliwościami.

Czym charakteryzuje się rower elektryczny?

Nowoczesny damski rower elektryczny to przede wszystkim wydajny silnik, który umożliwia komfortową jazdę, nawet w stosunkowo trudnych warunkach. Najczęściej silnik umiejscowiony jest w centralnej części ramy, gdyż umożliwia to wysoką stabilność podczas jazdy, A ponadto Komfort dla każdej użytkowniczki. Aktualnie na rynku elektrycznych rowerów damskich znajduje się wiele modeli, które charakteryzują się wysoką jakością, a ponadto dostosowaniem do kobiecych potrzeb. Ważne jest jednak aby przed zakupem określić jakie ma się doświadczenie w zakresie jazdy na rowerze, po jakim terenie jeździć będzie zakupiony rower, jaki ma być jego poziom zaawansowania elektrycznego, a także jakim budżetem dysponujemy. Wszystkie te elementy wpływają bezpośrednio na wybór danego modelu, a także na jakość i komfort jazdy.

Jak wygląda damski rower elektryczny? Budowa i elementy wyróżniające

Elektryczny rower damski to przede wszystkim stylowy wygląd, specjalnie wyprofilowana rama, lekka konstrukcja, a ponadto dostosowanie do specyfiki kobiecego ciała. Rower elektryczny damski ułatwia pokonywanie nawet trudnych powierzchni, przez co umożliwia jazdę także po terenie pagórkowatym i to z imponującą prędkością. Szczególną cechą wyróżniającą elektryczny rower damski od pozostałych modeli jest specjalnie wyprofilowana rama lub nawet brak dodatkowej poprzecznej ramy kropkę dzięki temu wsiadanie na rower jest bardzo proste i komfortowe, nawet wówczas, kiedy użytkowniczka ma na sobie spódniczkę lub sukienkę. Niski próg wchodzenia na rower możliwy jest dzięki obniżaniu ramy, a także stosowaniu dodatkowych czujników w hamulce. Co więcej w przypadku rowerów elektrycznych damskich możliwa jest regulacja wysokości kierownicy, a także siodełka, aby jeszcze lepiej na stosować rower do potrzeb kobiet.

Model ecobike even Black

Nowoczesny model elektrycznego roweru damskiego ecobike even Black to możliwość regulowania wysokości kierownicy, aby w ten sposób dostosować ją do kobiet o wzroście od 155 centymetrów do aż 180 cm. Co więcej jest to model, który charakteryzuje się bardzo niskim progiem wejścia. Wynika to z zastosowania obniżonej ramy, która jest bardzo charakterystyczna dla modeli elektrycznych rowerów damskich. Co więcej dominuje w nim napęd elektryczny, który aktywny jest do prędkości 25 km na godzinę w czasie pedałowania. Wynika to z regulacji prawnych, dotyczących przepisów ruchu drogowego. Rama z aluminium pozwala z kolejną uzyskanie bardzo niskiej masy roweru, przez co jego przenoszenie jest mniej kłopotliwe.

Model lovelec izar

Nowoczesny model roweru elektrycznego damskiego lovelec izar to idealna propozycja dla wszystkich kobiet, które cenią sobie komfortową jazdę, a ponadto nowoczesność i precyzję. Model ten posiada baterię o pojemności aż 12 ah. Jest ona zamontowana wewnątrz ramy, aby dzięki temu wpływać na idealne wyważenie roweru. Ponadto model lowelek izar posiada nowoczesny wyświetlacz LCD, na którym wyświetlane są wszystkie istotne parametry dotyczące jazdy. Dodatkowo użytkowniczki mogą korzystać z regulowanej wysokości kierownicy.

Model Winora Yucatan 8 UNI S

Winora Yucatan 8 UNI S to bardzo uniwersalny model roweru elektrycznego, który posiada ramy wykonane z aluminium. Dzięki czemu jego konstrukcja jest stosunkowo lekka, a jednocześnie wytrzymała. Model Winora Yucatan 8 UNI S zwraca na siebie uwagę także niebanalnym kształtem, a także możliwością regulacji kierownicy, siodełka oraz pozostałych parametrów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here