Zamknięte siłownie? Trenuj w domu z trenerem personalnym Adrianem Bugno

0
2006

Przeraża Cię wizja pozamykanych siłowni oraz klubów fitness? Głowa do góry! Weź sprawy w swoje ręce i zaplanuj indywidualną sesję treningową z trenerem personalnym Adrianem Bugno!

Aktywność fizyczna – czy jest istotna?

Aktywność fizyczna dla wielu osób jest kluczem do zachowania nienagannej figury oraz atrakcyjnego wyglądu. Inni traktują ją jako hobby oraz idealny sposób na przyjemne spędzenie wolnego czasu. Prawdą jest jednak, że regularny wysiłek fizyczny sprzyja przede wszystkim zachowaniu dobrego zdrowia. Sport odgrywa ogromną rolę w temacie budowania odporności fizycznej oraz psychicznej organizmu, a to jest szczególnie istotne zwłaszcza w dobie szerzącej się pandemii. Sytuacja związana z aktualnie obowiązującymi obostrzeniami daje się we znaki większości z nas. Okrojone uczestnictwo w życiu towarzyskim czy publicznym oraz utrudniony dostęp do opieki medycznej w znacznym stopniu wpływa na nasze samopoczucie. Chcąc zachować dobrą kondycję oraz sprawność pomimo obecnej sytuacji, koniecznie zadbaj o codzienną porcję zdrowia w postaci ćwiczeń fizycznych. Kto może Ci w tym pomóc? Z pomocą przychodzi trener personalny online – Adrian Bugno.

Trening personalny online – jak to działa?

Profesjonalny i doświadczony coach nie boi się wyzwań. Trening personalny online także nie stanowi dla niego żadnego problemu. Praca w charakterze zdalnym daje zupełnie nowe możliwości. Podopieczny ćwiczy tam, gdzie czuje się swobodnie i komfortowo, czyli w zaciszu własnego domu. Współpracy nie ograniczają także godziny otwarcia klubu oraz długie i problematyczne dojazdy. Ponadto trener personalny, prowadzący zajęcia w trybie online, dba o stały kontakt z trenującym oraz płynny przepływ informacji za pośrednictwem maila, telefonu bądź jeszcze innej formy kontaktu. Początkiem każdej współpracy jest szczegółowy wywiad na temat stanu zdrowia, przebytych urazów, nawyków żywieniowych, kondycji oraz oczekiwań osoby zainteresowanej treningiem. Przed przystąpieniem do ćwiczeń dokonuje się także wstępnych pomiarów, które stanowią punkt odniesienia do oceny późniejszych postępów. Jednym ze sprawdzonych trenerów personalnych online jest fizjoterapeuta Adam Bugno. Współpraca z tym doświadczonym fachowcem z pewnością przyniesie oczekiwane rezultaty oraz będzie źródłem satysfakcji i zadowolenia. Rozważmy, jakie są zalety sesji treningowych pod okiem wykwalifikowanego trenera personalnego.

Trening personalny pod okiem fachowca

Być może zastanawiasz się, czy trening personalny to coś dla Ciebie. Czy nie wystarczą samodzielne treningi w domu? Aby odnaleźć odpowiedzi na te pytania, warto poznać główne zalety omawianej formy aktywności. Zajęcia z trenerem personalnym:

  • stanowią silną motywację do regularnych i sumiennych ćwiczeń;
  • trafiają w indywidualne potrzeby osoby trenującej (ćwiczenia dobrane do konkretnych potrzeb);
  • zapewniają czuwanie trenera nad poprawną techniką wykonywanych ćwiczeń;
  • charakteryzują się dużo mniejszym odsetkiem kontuzji aniżeli ćwiczenia samodzielne (trener eliminuje wszelkie popełniane w trakcie ćwiczeń błędy);
  • mogą obejmować możliwość skomponowania indywidualnego planu żywieniowego, co przyczyni się do osiągnięcia jeszcze lepszych i szybszych rezultatów.

Ktoś może zadać pytanie: czy w obecnej sytuacji powyższe zalety są nadal aktualne? Czy zajęcia w trybie zdalnym także spełniają swoją rolę? Jak najbardziej! Trening personalny online zapewnia równie silną motywację do ćwiczeń co spotkania face to face. Zapewnia także stałą kontrolę trenera oraz bieżące monitorowanie efektów wraz z możliwością dostrajania planu treningowego do potrzeb podopiecznego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here