Walczysz z nadmiarem kilogramów i cellulitem? Sprawdź metodę EMS

0
2350

Sporo kobiet zmaga się z niechcianymi kilogramami. Zwykle pojawiają się tam, gdzie ich w ogóle nie chcemy – ramiona, brzuch, pośladki, uda, czy łydki. Gdy tylko przestaniemy się pilnować, to skóra staje się nieelastyczna. Właściwa dieta i ćwiczenia w większości przypadków gwarantują schudnięcie. Jednak ile czasu i uwagi trzeba na to poświęcić, dobrze wiedzą te z nas, które tego doświadczyły. Na szczęście tak jak rozwijają się różne dziedziny przemysłu, tak również rozwija się branża fitness. Szybkie i efektywne schudnięcie gwarantuje EMS.

EMS – co to znaczy?

EMS to skrót od elektrostymulacji mięśni. To innowacyjny sposób na zrzucenie zbędnych kilogramów, wyrzeźbienie sylwetki oraz poprawę wyglądu skóry w krótkim czasie. Sesja treningowa polega na wykonywaniu ćwiczeń w specjalnym kombinezonie.

Cały trening koordynowany jest przez trenera personalnego, który posiada odpowiednie wykształcenie i doświadczenie w tym zakresie. Trener tworzy zestaw ćwiczeń i monitoruje postępy. W dobrych studiach EMS można dodatkowo skorzystać z porad dietetyka.

Korzyści metody EMS

Metoda EMS, w porównaniu do tradycyjnego treningu w siłowni, niesie ze sobą szereg korzyści. Przede wszystkim chodzi tu o długość treningu. Sesja EMS trwa łącznie z rozgrzewką jedynie 30 minut. Do tego zaleca się zaledwie dwie wizyty tygodniowo. EMS to zatem niewielka częstotliwość treningów i krótki czas ich trwania.

EMS to metoda, która daje bardzo szybkie rezultaty. Efekty są widoczne po każdym treningu. Wynika to z faktu, że kombinezon wysyła do organizmu impulsy, dzięki którym spięcie mięśni jest dłuższe i spalamy trzy razy więcej kalorii niż zwykle podczas ćwiczeń.

Na siłowni zazwyczaj musimy pracować osobno nad konkretnymi partiami mięśni. Natomiast w metodzie EMS trenuje się w jednym czasie wszystkie mięśnie. Impulsy docierają do mięśni głębokich. Zatem trening mimo takiego samego wysiłku jest zdecydowanie bardziej skuteczny. W oczach pań szczególnym atutem EMS jest szybkie pozbycie się uciążliwego i źle wyglądającego cellulitu.

Dla wielu osób zasadniczą zaletą EMS jest fakt, że w zasadzie każdy może uczęszczać na zajęcia EMS. Nawet osoby, które zmagają się z różnymi schorzeniami kręgosłupa albo mięśni. Metoda ta nie wywołuje kontuzji, a wręcz jest wykorzystywana w rehabilitacji.

Wymienione korzyści EMS spowodowały, że metoda ta stała się bardzo popularna wśród znanych osobistości, którym zależy na dobrym wyglądzie. Szybkie rezultaty przekonały do EMS znanych sportowców oraz gwiazdy muzyki na całym świecie

Jak wygląda kombinezon do EMS?

System Body MEON EMS polega na wykonywaniu ćwiczeń w kombinezonie. Jednak nie jest to zwyczajny kombinezon. Jest to innowacyjne urządzenie gwarantujące szybkie efekty odchudzania. Do tego kombinezon został zaprojektowany w ten sposób, aby trening przebiegał w komfortowych warunkach.

Kombinezon to w zasadzie lekkie i wygodne body, które na pierwszy rzut oka przypomina zwyczajny strój do ćwiczeń. Jednakże kostium ten różni się istotnie od pozostałych strojów sportowych. W kieszeni stroju umieszczono bowiem bezprzewodowy elektrostymulator EMS. Stymulator ten jest połączony z nowoczesną aplikacją EMS.

System Body MEON EMS to sześć rozmiarów kombinezonu. Możliwe jest więc zupełnie dopasowanie stroju do sylwetki trenującego. Kombinezon nadaje się do prania w pralce, zatem jego noszenie jest higieniczne i komfortowe.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here