Rudy Project dla sportowców

0
1696

Rudy Project to firma, która narodziła się we Włoszech, w popularnej turystycznej miejscowości Treviso. Jej założycielem był Rudy Barbazza, który postanowił wyspecjalizować swoją firmę w produkcji wybranych akcesoriów sportowych. Zaczął od produkcji i dystrybucji okularów sportowych, gogli, kasków oraz okularów korekcyjnych. Jego firma szybko zajęła wysokie miejsce na liście światowych producentów.

Rudy Project włoski design

Aktualnie firmę prowadzą synowie założyciela, którzy postawili na oryginalne działania marketingowe wiążąc jej produkty ze światowej klasy zawodnikami różnych dyscyplin sportu. Produkty Rudy Project dostępne są aktualnie w 60 państwach, co oznacza, że większość sportowców, ale i amatorów ma dostęp do tego brandu. Największym atutem produktów wytwarzanych przez firmę jest użycie najnowocześniejszych technologii wspieranych przez estetyczne wzornictwo i typowe dla włoskiego rynku poczucie smaku.

Akcesoria dla sportowców i nie tylko

Rudy Project reprezentują największe sławy sportów rowerowych i rywalizacji triathlonowej. Profesjonalne i przeznaczone dla amatorów kaski rowerowe chronią głowę cyklisty przed urazami, również tymi najpoważniejszymi. Każdy ze sportowców dobiera kask ze względu na parametry ochrony. Są one inne dla amatorów pokonujących trasy rowerowe i inne dla rowerzystów szosowych, czy sportowców preferujących kaski rowerowe full face. Na oficjalnej stronie firmy można znaleźć również kaski rowerowe dla dzieci, chroniące najmłodszych przed konsekwencjami upadku. Kaski różnią się nie tylko technologią, ale i wzornictwem. Inny kształt będzie miał kask rowerowy miejski a inny kask rowerowy enduro, przeznaczony dla uczestników zawodów.

Najwyższa jakość i bezpieczeństwo

Kask rowerowy, by spełniał swoje zadanie ochronne, musi idealnie układać się na głowie rowerzysty. Dlatego tak ważne są wszelkie zabezpieczenia przed otarciami i ruchome elementy, które można wyjąć z kasku i dokładnie oczyścić, zapobiegając w ten sposób ich degradacji a przede wszystkim sprzyjając w ten sposób higienie. Kask rowerzysty Rudy Project jest dobrze wentylowany, pasuje do każdego kształtu głowy dzięki wyposażeniu go w pokrętła i suwaki umożliwiające jego indywidualizację.

Ważnym elementem wyposażenia każdego cyklisty są okulary do jazdy na rowerze. Tak jak narciarze potrzebują swoich gogli tak rowerzysta ścigający się w zawodach, choćby triathlonowych potrzebuje profesjonalnych okularów chroniących oczy przez promieniami słonecznymi, ale też przed owadami czy wiatrem. Dla osób, które potrzebują okularów o lepszych parametrach firma produkuje okulary fotochromowe na rower czy okulary polaryzacyjne na rower.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here