Ranking wyciskarek do soków 2019

Co roku na rynku małego AGD pojawiają się coraz to nowe i ulepszone modele wyciskarek do soków. Nic więc dziwnego, że klienci chętnie zaglądają do internetu, aby zgromadzić informacje na temat konkretnego sprzętu, które przydadzą im się do zakupu.

Co roku na rynku małego AGD pojawiają się coraz to nowe i ulepszone modele wyciskarek do soków. Nic więc dziwnego, że klienci chętnie zaglądają do internetu, aby zgromadzić informacje na temat konkretnego sprzętu, które przydadzą im się do zakupu. Z myślą o tych potrzebach przygotowaliśmy poniższy ranking wyciskarek do soków 2019.

Wyciskarki do soków – ranking

Jeżeli przymierzasz się do zakupu wyciskarki wolnoobrotowej, ten krótki ranking może dostarczyć Ci wielu cennych, potrzebnych informacji. Przed Tobą porównanie najchętniej kupowanych modeli wolnoobrotowych wyciskarek do soku. 

Hurom H-Al One Stop z manetką do kontroli gęstości soku

Wyciskarka Hurom H-Al (Zakupić można np tutaj https://sklep.puregreen.pl/strefa-marek/hurom/ – są częste promocje) to niekwestionowany zwycięzca plebiscytu KitchenInnovation of the Year®. Został nagrodzony za swoją praktyczność i użyteczność, a także za wysoki poziom wykonania i dbałość o szczegóły. Tym, co odróżnia go od innych modeli jest zastosowanie pokrywy One Stop. Znajdują się w niej dwa noże, które mają za zadanie jak najlepiej rozdrobnić i pokroić składniki sosu. W ten sposób wyciskanie ulubionego zdrowego napoju staje się jeszcze prostsze niż dotychczas. Cały proces sprowadza się do pokrojenia owoców i warzyw na pół, a następnie wrzuceniu tych cząstek do wnętrza wyciskarki. Wystarczy nacisnąć przycisk Startu, aby po chwili móc cieszyć się świeżutkim, pysznym sokiem. Prawda, że proste? Dodatkowo w wyciskarce Hurom H-Al producent zdecydował się zastosować cichy, bezinwazyjny silnik indukcyjny, a także – opatentowaną przez Hurom – manetkę, za sprawą której można w całkowicie łatwy sposób regulować gęstość soku. Cicha praca i pełna kontrola nad konsystencją napoju – czy można chcieć czegoś jeszcze?

Wyciskarki do soków

Hurom H-AA – model z tacką przy otworze wlotowym

Na Twoją uwagę zasługuje również model wyciskarki H-AA marki Hurom, która cechuje się zastosowaniem tacki przy otworze wlotowym. Producent postanowił zaopatrzyć urządzenie w ten dodatek, aby ograniczyć problem rozsypywania się drobnych owoców, które wrzucane są do wyciskarki. Model został stworzony z ULTEM-u, cechującego się solidnością, niezawodnością i bezpieczeństwem stosowania. Materiał nie wchodzi w reakcję z produktami i nie zmienia smaku przygotowywanych soków. Do zestawu dołączono dwa sita – jeden służy do otrzymywania pysznych, klarowanych soków, drugi zaś do orzeźwiających owocowych musów. Dodatkowo otrzymujesz sito służące do przyrządzania domowych, zdrowych lodów. Zmianą w stosunku do poprzednich modeli jest również modyfikacja wyglądu wylotu pulpy. Nowa formuła zapobiega zatykaniu się wylotu i sprawia, że czyszczenie staje się banalnie proste.

Hurom HV – wyciskarka wolnoobrotowa do codziennych zadań

Hurom HV to wyciskarka o standardowym zastosowaniu, szybka, cicha i niezawodna. Elegancki, minimalistyczny design sprawia, że model ten można postawić w każdej kuchni – wszędzie będzie prezentować się dobrze. Przezroczysta komora zdradza zawartość i zachęca do jak najczęstszego używania urządzenia. Hurom HV została wyposażona również w manetkę służącą do regulacji gęstości soku. Ponadto wałek ślimakowy wykonany z ULTEM-u oraz otwór wlotowy zakończony tacką ułatwiają bezproblemowe korzystanie i utrzymanie w czystości tego, jakże praktycznego, kuchennego urządzenia. Jeśli chcesz zmienić dietę na zdrowszą i zgubić nadprogramowe kilogramy, ta wyciskarka wolnoobrotowa powinna być sprzętem, z którego korzystasz codziennie. Tygodnie konsekwentnego popijania owocowo-warzywnych soków pozwoli ograniczyć podjadanie niezdrowych przekąsek pomiędzy posiłkami, a także wieczorami. Efekty, które przyjdą po pewnym czasie, pozytywnie Cię zaskoczą. 

Modele Hurom można sprawdzić np na stronie producenta hurom.pl lub hurompolska.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here