ems

Zgrabne ciało, ładnie zarysowane mięśnie i brak tkanki tłuszczowej to marzenie niejednej osoby. Niestety, nie każdy może poszczycić się taką sylwetką, dlatego często szukamy rozwiązań, które pomogą ją osiągnąć: najlepiej szybko, wydajnie i bez większego wysiłku. Dla osób, którym zależy właśnie na takich rezultatach, został stworzony system MEON EMS. Dowiedz się, na czym polega i jak przekłada się na uzyskiwane rezultaty.

System MEON EMS

System MEON EMS to najnowocześniejszy system do ćwiczeń, wykorzystujących elektrostymulację mięśni. Jest on połączeniem klasycznych ćwiczeń fizycznych o umiarkowanej intensywności z nowoczesną metodą stymulacji mięśni za pomocą impulsów elektrycznych. Są one tak dopasowane, aby jak najbardziej przypominały naturalne impulsy, pochodzące z układu nerwowego. Dzięki temu są w pełni bezpieczne, a jednocześnie niezwykle skuteczne.

Z czego składa się system MEON EMS?

Sercem systemu jest bezprzewodowy konektor, który decyduje o możliwości prowadzenia elektrostymulacji mięśni. Wystarczy umieścić go w kieszeni i odpowiednio zaprogramować, aby cieszyć się każdą minutą ćwiczeń.

Konektor oddziaływuje na elektrody, które umieszczone są w specjalnie zaprojektowanym kostiumie. Przylegając do ciała, zapewnia doskonałe połączenie pomiędzy elektrodami a skórą, a jednocześnie gwarantuje najwyższy poziom wygody, pomagając w treningu. Specjalne włókna odpowiedzialne są z kolei za dobre przepuszczanie powietrza i zapewniają najwyższy poziom higieny przez cały czas ćwiczeń.

Ostatnim elementem, o jakim nie można zapominać, jest użyteczna aplikacja. Służy ona trenerowi do reagowania w czasie rzeczywistym na osiągnięcia ćwiczącego i zapewnia wygodę sterowania całym systemem.

Efekty treningu wykorzystującego system EMS

Trening wykorzystujący elektrostymulację mięśni jest niezwykle efektywnym sposobem ćwiczeń. Pozwala na redukcję tkanki tłuszczowej, gdyż odziaływuje na nią, stymulując do rozbijania i spalania tego materiału zapasowego. Jednocześnie ujędrnia skórę i poprawia jej ukrwienie, co przekłada się na znacznie lepszy wygląd.

Najważniejsze efekty to jednak poprawa wydolności, budowa tkanki mięśniowej i zwiększenie siły. Dzięki elektrostymulacji mięśni, nawet przy niewielkim wysiłku fizycznym, zachowują się one tak, jakby wykonały ciężką pracę, co przyspiesza ich wzrost i wzmocnienie.

Więcej zalet tego typu treningu znajdziesz pod adresem: https://meonems.pl/trening-ems/.

Dla kogo może być przeznaczony trening EMS?

Na korzyściach, płynących z elektrostymulacji mięśni, może skorzystać cały szereg osób. wśród nich bez wątpienia są osoby, które nie posiadają zbyt wiele czasu na aktywność sportową, ale chciałyby pozostać jak najdłużej sprawne i w dobrej kondycji. Spodoba się on każdemu, kto liczy na szybkie efekty, bez nadmiaru siły i codziennego uczęszczania na siłownię.

Dzięki temu, iż wykorzystuje on lekkie ćwiczenia, może być także idealny dla osób początkujących i tych, które przebyły kontuzje. Powrót do zdrowia będzie z nim znacznie szybszy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here