Najlepsze zabiegi wyszczuplające

Marzysz o zgubieniu nadprogramowych kilogramów i odzyskaniu zgrabnej sylwetki? Próbowałeś już wszystkiego – zajęć fitness, siłowni, różnego rodzaju diet – i w dalszym ciągu nie możesz uzyskać zadowalających efektów? W takiej sytuacji możesz sięgnąć po zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Co ciekawe, przynoszą one doskonałe rezultaty nie tylko w przypadku terapii przeciwzmarszczkowych, ale także wspomagają utratę centymetrów w konkretnych partiach ciała oraz zmniejszenie cellulitu. Zabiegi odchudzające cieszą się coraz większym powodzeniem. Dla kogo są przeznaczone i na jakie terapie warto się zdecydować? Oto kilka propozycji.

Najlepsze zabiegi wyszczuplające

  • Drenaż limfatyczny – to rodzaj masażu uciskowego, którego celem jest pobudzenie krążenia limfy oraz zmniejszenie obrzęków. Może być wykonany przez drugiego człowieka lub za pomocą specjalnego kombinezonu. Ma pozytywny wpływ na metabolizm oraz przyczynia się do oczyszczenia organizmu. Wpływa także na transfer tłuszczu w organizmie. Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu – skóra zyskuje jędrność i sprężystość. Zostają też spłycone wszelkie nierówności i niedoskonałości. Drenaż limfatyczny jest skuteczny także w walce z cellulitem, ponieważ często jego przyczyną jest zaburzone krążenie limfy.
  • HIFU Warszawa – to zabieg z wykorzystaniem ultradźwięków, podczas którego w głębszych tkankach ciała zostaje podwyższona temperatura, prowadząca do obumierania komórek. W efekcie rozpoczętych zostaje wiele procesów naprawczych, między produkcja kolagenu i elastyny. Po zabiegu skóra staje się napięta oraz jędrna. Można go stosować na brzuchu, talii, pośladkach czy ramionach. Pozwala na zmniejszenie tkanki tłuszczowej i wymodelowanie sylwetki, a dodatkowo zlikwidowanie rozstępów.
  • Kriolipoliza – to kolejny zabieg, który pozwala na zgubienie kilku dodatkowych centymetrów w obwodzie. Jest bezinwazyjny, ponieważ nie wymaga przerwania ciągłości skóry oraz skutecznie wspomaga odchudzanie. Polega na przykładaniu do ciała urządzenia, które chłodzi skórę i zasysa tkankę tłuszczową. Niska temperatura wywołuje stan zapalny komórek tłuszczowych, dzięki czemu organizm się ich pozbywa.
  • Endermologia – to inaczej masaż podciśnieniowy. Stosuje się go w celu pozbycia się cellulitu, ujędrnienia skóry oraz zredukowania nadmiernej tkanki tłuszczowej. Wykonywany jest za pomocą głowic sterowanych komputerowo, które wyposażone są w rolki i komorę ssącą, docierając aż do głębokich warstw ziemi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here