Jesteś sportowcem? Nagrywaj swoje dokonania!

Sport to fantastyczna pasja i jednocześnie aktywność, która pozwala naszemu organizmowi w pełni wypocząć. Skąd taki pomysł, zapyta ktoś? To dość proste: kiedy na co dzień generujemy w sobie kolejne pokłady kortyzolu (zwanego hormonem stresu), to zaczynamy odczuwać zmęczenie fizyczne nawet wtedy, kiedy z pozoru nie powinniśmy byli się wyczerpać. Nasze ciało odpowiada jednak w ten sposób na bardzo szkodliwy i pochłaniający energię stres, a to samo w sobie jest dla nas bardzo niekorzystne. Żeby jednak móc sobie w stu procentach radzić z tym nieprzyjemnym następstwem całego dnia, warto uprawiać sport… bo właśnie dzięki wysiłkowi fizycznemu pozbywamy się nakładu stresu i wypoczywamy!

Wiele osób opanowało do tego stopnia mistrzostwo w swojej dyscyplinie sportowej, że lubi się chwalić w sieci swoimi osiągnięciami. Ktoś zapytałby: po co? Ale odpowiedź sama spieszy: ponieważ ludzie lubią oglądać to, jak innym udaje się zrobić coś naprawdę dobrego. Ludzie podziwiają tych, którzy są w czymś dobrzy, ludzie przepadają za rzeczami, które robi się dla pasji.

Zacznij nagrywać swoje osiągi!

Jak zostać internetowym celebrytą na bazie własnych osiągnięć sportowych? Najlepiej zacząć od dobrego sprzętu – kamera dji osmo może okazać się dobrym typem na start. Jednakże dobra kamera sportowa ze stabilizacją obrazu to nie wszystko, potrzebujemy bowiem jeszcze kilku innych rzeczy – dobrego nagłośnienia, kanału na jednym z portali streamingowych bądź filmowych i w końcu fanpage oraz Instagrama.

Choć może się to wydawać nakładem pracy niewspółmiernym do korzyści, to musimy pamiętać, że internetową sławę zdobywa się relatywnie powoli. Najpierw trzeba zacząć od kontaktu z fanami – sama kamera sportowa 4K, nawet najlepsza, nie wystarczy, jeżeli nie będziemy nagrywać regularnie i wchodzić w interakcje z tymi, którzy mają nas oglądać.

Czy to oznacza, że powinniśmy też płacić platformom i firmom social media? Niekoniecznie, chyba, że chcemy odbić się na start i lepiej wejść do alei sław. Ale wystarczy zwykła regularność i rzetelność we wrzucaniu filmików do sieci. Warto również robić konkursy w momencie, w którym zaczniemy mieć większą ilość fanów. To wszystko ostatecznie przedkładać się będzie na naszą rosnącą popularność: kiedy postanowimy bowiem pokazać innym, że jesteśmy naprawdę dobrzy w tym, co robimy, szybko zyskamy wierne grono obserwujących. A później już całkiem niedaleko do tego, by wszyscy nas w sieci rozpoznawali – zaś bycie osobą, którą inni podziwiają to coś naprawdę przyjemnego – i w dzisiejszych czasach jest to coś na wagę złota, coś, z czego można później odcinać kupony i zarabiać duże pieniądze.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here