Jaki zegarek dla miłośnika sportów wodnych

Większość dostępnych na rynku zegarków na rękę to konstrukcje, które źle reagują na kontakt z wodą. Niekiedy wystarczy jedynie na chwilę zanurzyć je w wodzie, by doszło do trwałych uszkodzeń. Jednak w sprzedaży znajdziemy również specjalnie zabezpieczone zegarki do pływania. Przykładem takiego sprzętu może być wodoszczelny zegarek Oceanic. Jest on doskonałym wybór dla każdego amatora sportów wodnych, osoby chętnie zaglądającej na basen, uprawiającej triathlon czy kajakarstwo.

Rodzaje zegarków Oceanic

W ofercie marki znajdziesz wiele rodzajów czasomierzy męskich i damskich o satysfakcjonującym poziomie wodoszczelności, gwarantujących bezpieczeństwo ich użytkowania przy zanurzeniach na głębokość nie większą niż 100 metrów. W wodoszczelnych zegarkach Oceanic, również w tańszych modelach WR100, można nie tylko bezpiecznie się kąpać czy pływać, ale i nurkować. Każdy zegarek Oceanic został wyposażony w wytrzymałą kopertę zabezpieczoną wysokiej klasy uszczelką, która chroni przed zamoczeniem baterii i kwarcowego mechanizmu odpowiedzialnego za precyzyjne odmierzanie czasu. Firma oferuje czasomierze z tarczami wskazówkowymi, elektronicznymi i hybrydowymi, wskazówkowo-elektronicznymi. Są one dostępne w dużej różnorodności kolorów, typów i szerokości zastosowanych w nich elastycznych pasków.

Przydatne funkcje

Wybierając wodoszczelny zegarek Oceanic, warto zwrócić uwagę na dodatkowe, oferowane przez niego funkcję. Firma sprzedaje modele wyposażone w datownik, alarm, chronograf, minutnik, a nawet symulator ćwiczeń. W tę ostatnią funkcję wyposażone są bardziej zaawansowane, elektronicznie modele zegarków Oceanic, których zalety dostrzegą przede wszystkim osoby trenujące pływanie. Ciekawą funkcjonalnością jest także iluminator, czyli podświetlenie tarczy, co ułatwia oczytanie czasu podczas nurkowania, po zmroku lub przy kiepskiej aurze. Za sprawą atrakcyjnego designu, wodoszczelności i wielofunkcyjności, sprzęt tej marki jest doskonałym wyborem dla młodych odbiorców, dzieci i młodzieży szkolnej, ale z powodzeniem mogą korzystać również z niego osoby dorosłe, przede wszystkim pływacy.

Jeśli szukasz niedrogiego, wyróżniającego się sportową linią, wygodnego i bezpiecznego w użyciu zegarka do pływania, sprzęt marki Oceanic z pewnością przypadnie Ci do gustu. Firma sprzedaje wiele modeli czasomierzy damskich i męskich uzupełnionych różnymi typami pasków, z tarczami okrągłymi i prostokątnymi, o różnych kolorach. Są one odporne na zanurzenia do głębokości nawet 100 merów, a zatem możesz w nich bezpiecznie pływać, a nawet nurkować.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here