Pożegnaj zbędne kilogramy!

Przyszło kolejne lato, a Ty wciąż nie czujesz się dobrze na plaży? Nie potrafisz sobie poradzić z nagromadzonymi przez lata kilogramami? Po raz kolejny łamiesz postanowienie noworoczne o utracie wagi? Nie jest za późno na pierwszy krok, wciąż możesz to zrobić!

Dieta redukcyjna, czy sama zawartość talerza wystarczy, żeby schudnąć?

Zewsząd bombardują Cię informacje, że to dieta jest najważniejsza przy próbie zrzucenia wagi? Korzystając jedynie z planu żywieniowego, pozbędziesz się w najlepszym wypadku małej ilości tkanki tłuszczowej. Niestety, bez zaangażowania całego ciała w proces spalania efekt może Cię rozczarować. Sięgając po wymarzony strój na plażę, zamiast zobaczyć zniewalające efekty w lustrze, zobaczysz jedynie wiszące pośladki lub skórę na brzuchu. 

Odpowiedni trening jest niezbędnym elementem planu redukcji wagi. Spalanie kalorii nie tylko przyspiesza ich utratę, ale także buduje mięśnie, których ilość decyduje o tempie metabolizmu. Dodatkowo aktywność fizyczna poprawia samopoczucie i kondycję. Spróbuj serii ćwiczeń na głębokie mięśnie brzucha, czyli tzw. core, a zobaczysz, że Twój cel jest bliżej, niż Ci się wydaje! Wolisz wyszczuplić uda, ale jednocześnie podnieść pośladki? Trener personalny pomoże ci to zrobić! 

Odwiedź MIND YOUR BODY w Warszawie i pozwól, żeby wykwalifikowany specjalista wskazał Ci odpowiednią drogę. Nie obawiaj się, że zbyt mocny trening będzie ponad Twoje siły, bo to właśnie do Twoich indywidualnych możliwości zostanie dopasowana jego intensywność. Pod okiem profesjonalnego trenera trening na redukcję zmieni się w czystą przyjemność. 

Zapomnij o bolących plecach i zadyszce w trakcie wchodzenia po schodach na trzecie piętro. Zrób pierwszy krok w stronę zdrowia i świetnej formy. Skontaktuj się z trenerem, który dobierze dla Ciebie idealny program działań i pomoże Ci zacząć walkę o nową wersję siebie. Pierwszy trening jest bezpłatny i niezobowiązujący, a ćwiczyć możesz zarówno w domu, jak i na siłowni czy w ulubionym parku.

Dieta redukcyjna, jak zacząć?

Nie wiesz, jak zabrać się za odchudzanie? Nie masz pewności, jakie produkty są dla Ciebie dobre, a jakie tylko ci szkodzą? Nadchodzi pomoc! Decydując się na trening redukcyjny w MIND YOUR BODY, otrzymujesz wsparcie już od pierwszych chwil. Nie musisz wertować książek, czy przeszukiwać internetu, sprawdzając jaka zawartość Twojej kuchni sprzyja Twojemu celowi treningowemu. Specjaliści żywieniowi zajmą się tym za Ciebie, sprzątając Twoją lodówkę w trakcie domowej wizyty. Przyjadą pod wskazany przez Ciebie adres i przeprowadzą nie tylko rewizję kuchni, wyjaśniając Ci, dlaczego dane pokarmy nie sprzyjają diecie redukcyjnej, ale również przeprowadzą analizę Twojego obecnego żywienia i pomogą wyeliminować złe nawyki. 

Na tym nie kończy się jednak wsparcie dietetyczne. W ramach konsultacji można dowiedzieć się, w jaki sposób najlepiej dopasować jedzenie do potrzeb organizmu, a także jak przygotować łatwe i smaczne potrawy. Ostatnie odbywa się w formie krótkiej lekcji gotowania, opartej w dużej mierze na produktach już znajdujących się w kuchni klienta. Wychodząc, specjaliści zostawiają listę produktów, w które dobrze jest zaopatrzyć swoją spiżarnię oraz przepisów pozwalających na ich szybkie, smaczne i łatwe wykorzystanie. Na specjalne życzenie klienta wizyta może uzupełniona być o dodatkową listą suplementów diety i witamin wspierających organizm. Przed ich wzięciem warto jednak skonsultować się ze swoim lekarzem i przeprowadzić panel podstawowych badań. 

W zdrowym ciele zdrowy duch. Kiedy w kuchni zapanuje już porządek, a energii nie będzie brakować, czas na trening. Na śmiałków czekają na treningu redukcyjnym ćwiczenia wzmacniające przeplatane ćwiczeniami interwałowymi, dla osiągnięcia najlepszych efektów. Wystarczy zaopatrzyć się w wygodne buty i do dzieła! Masz w sobie więcej siły, niż Ci się wydaje.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here