SportGURU – sklepy stacjonarne i online dla biegaczy i triathlonistów, serwis online z recenzje sprzętu, największy wybór butów biegowych, odzieży biegowej, sprzętu triathlonowego, rowerów, treningi dla biegaczy i triathlonistów

BIEGANIE | TRIATHLON | ROWERY

Zespół

Katarzyna Marczyńska

Aktywne spędzanie czasu to jest to co Kazice lubią najbardziej - w pracy i dla relaksu. Uwielbiam pływanie zawsze i wszędzie  - jezioro, morze, basen... nie ważne, woda zimna czy ciepła to mój żywioł ! Rower - jest dla mnie podstawowym środkiem lokomocji. Wiatr we włosach, wolność i swoboda dają dużo radości zwłaszcza jak na moim bicyklu śmigam między samochodami w dżungli miasta albo w pięknych okolicznościach przyrody. W 2007 roku praca w magazynie Bieganie - to był początek mojej  biegowej historii i start w pierwszych zawodach - Półmaraton i Maraton Warszawski. Od tamtej  pory ukończyłam już kilka różnych maratonów, a w 2011 roku też zawody triathlonowe na kilku dystansach; właśnie triathlon teraz kręci mnie najbardziej. Nie trenuję według żadnego planu i wynik nie jest najważniejszy,  lubię zmęczyć się na maxa, bo to wyzwala dużo pozytywnej energii. Biegam w centrum Warszawy, ale wybieram takie trasy, żeby omijać miejskie zamieszanie. Chętnie eksperymentuję i testuję nowe rozwiązania firm sportowych, jednak najbliższe jest mi bieganie naturalne i minimalistyczne. Im mniej techniki tym lepiej ;-)
 • 10k - 40.30 Bieg Niepodległości Warszawa/2011
 • maraton - 3.15.04 Maraton Poznański/2011
 • 1/2 Ironman - 05:18:31 Herbalife Triathlon Gdynia/2014

Katarzyna Marczyńska

Artur Chyła

Rocznik 68 (czyli najlepszy ;) właśnie zacząłem kolejny sezon regularnych treningów i startów (pierwszy maraton 2009); W czasach ogólniaka trenowałem wioślarstwo w gdańskim KKS Gedania. W chwilach wolnych przed maturą jeździło się na rowerze - na Wagancie Sport objechałem Polskę. Potem dowiedziałem się, że w Trójmieście są niezłe tereny na 'górala'... Obecnie dzielę czas wolny pomiędzy triathlon i bieganie (póki co nie dłuższe niż maraton, ale to się zmieni...). Biegam po ścieżkach i bezdrożach w podwarszawskich lasach. Ten teren daje pole do wyżycia się i budowania formy na 'szosę'. I to zarówno w wydaniu biegowym jak i kolarskim. Ale tak naprawdę bieganie naturalne i minimalistyczne to jest to co tygrysy lubią najbardziej ;)

 • 10k – 0.39.32 (11.2011)
 • ½ maraton – 1h 28.30 (09.2010)
 • Maraton – 3h 20 (09.2011)
 • ½ Ironman – 5h 21 (09.2011)

Artur Chyła

Bartek Larwiński

Pseudonim: Larwa, Rocznik: 1972 100% Warszawiaka w Warszawiaku. Absolwent UW. Sportowo największe piętno pod każdym względem odbiła piłka ręczna – kluby KS Warszawianka Warszawa i AZS UW. W sumie 20 lat. Miałem szczęście i zaszczyt pracować z wybitnymi trenerami Reprezentacji Polski i klubowych Mistrzów Polski. Z braku tzw. „paki” (sam w szczypiorniaka przecież nie pogram) jakiś czas temu zacząłem biegać i tak już zostało. Mieszkam na obrzeżach Mazowieckiego Parku Krajobrazowego, więc biegam przede wszystkim w terenie. Mam niestrudzonego biegowego druha – Wyżła Wajmarskiego. Nikt z mojej familii, na widok ubieranych biegowych łachów, nie cieszy się tak jak ta psina. Uwielbia to tak samo jak ja.
 • ½ maraton – 1h36
 • maraton – 3h28
 • 10km - 43
 • ćwiartka IM - 2h50
 • połówka IM w 2015 :)

Bartek Larwiński

Dołącz do nas!

Dołącz do nas – pisz recenzje Firmy produkują nowe modele butów, odzieży, sprzętu i innego szpeju ... I dlatego nieustająco szukamy nowych testerów – takich osób, dla których aktywne spędzanie czasu to pasja, potrafią o tym ciekawie i ze swadą napisać i … jednocześnie dadzą z siebie wszystko, aby wycisnąć całą prawdę z testowanego produktu :) Napisz jakie sporty uprawiasz, jakie masz (o ile masz :)) doświadczenie w startach w zawodach i jakie są Twoje wymiary (buty, odzież). A jeżeli biegasz to po jakim terenie. Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Zgłoś się do nas