SportGURU – sklepy stacjonarne i online dla biegaczy i triathlonistów, serwis online z recenzje sprzętu, największy wybór butów biegowych, odzieży biegowej, sprzętu triathlonowego, rowerów, treningi dla biegaczy i triathlonistów

BIEGANIE | TRIATHLON | ROWERY

Wystartowały otwarte treningi biegowe

treningi_biegowe

 

Sobota, dzień ledwo się zaczął, rodzina jeszcze w pieleszach, a Ty na paluszkach wymykasz się z domu. Gdzie? Na poranne bieganie ze Sport Guru! Dokładnie tak,  ruszyliśmy z otwartymi treningami biegowymi. Przebieżki, siła, zabawa biegowa, czyli wszystko to, co trenerowi przyjdzie do głowy. Spokojnie, nie ma mowy, by ktoś pozostał w tyle. I ścigacze i truchtacze znajdą dla siebie miejsce.  W ostatnią sobotę listopada, która w tym roku wypadła w popularne „Andrzejki”,  odbyliśmy pierwszy, otwarty trening biegowy Klubu Sport GURU. Pogoda nie sprzyjała wyjściu na trening. Jednak i tak zebrała się grupka zapaleńców, którym deszcz, wiart a momentami nawet śnieg, nie straszne.
Skoro rozpoczęliśmy to już nie ma odwrotu 🙂  Spotykamy się w każdą sobotę, niezależnie od pogody.  Godzina 9.00 w sklpie Sport GURU przy ul.Meissnera 1/3. W sklepie można zostawić wartościowe rzeczy oraz to co nie będzie potrzebne podczas treningu. A a po biegu? Jak zawsze, zapraszamy  na gorącą herbatę lub kawę 🙂 Dla chętnych do dyspozycji prysznic.  Do zobaczenia! 

Komentarze

Autor