SportGURU – sklepy stacjonarne i online dla biegaczy i triathlonistów, serwis online z recenzje sprzętu, największy wybór butów biegowych, odzieży biegowej, sprzętu triathlonowego, rowerów, treningi dla biegaczy i triathlonistów

BIEGANIE | TRIATHLON | ROWERY

Wypożyczalnia pianek triathlonowych w Sport GURU działa cały rok

CAM00733-620x441

Wypożyczalnia pianek triathlonowych w Sport GURU działa cały rok!

Pianki są już po zimowym przeglądzie, więc jeżeli interesuje Cię możliwość sprawdzenia pianki triathlonowej przed zawodami – zgłoś się do nas! Pianki z wypożyczalni są do Twojej dyspozycji 365 dni w roku.

W naszej wypożyczalni bazujemy na produktach ORCA i Blue Seventy. Oparliśmy wypożyczalnię na tych dwóch rozpoznawalnych nie tylko wśród triathlonistów brandach ze względu na trwałość neoprenu, łatwość dopasowania pianek do różnego typu sylwetek i relację cena / jakość.

Pianki ORCA i Blue Seventy to także najlepiej sprzedające się produkty na naszych Sport GURU półkach.

 

Dzięki testom basenowym przeprowadzanym już 4 sezon wiemy jaki typ pianki jest odpowiedni dla danego typu sylwetki i doświadczenia pływackiego.

Pianki można wypożyczać w naszym sklepie online i naszych lokalizacji na Ochocie.
Możliwe jest również wypożyczenie i wysyłka poza Warszawę. Do kosztu wypożyczenia doliczamy wtedy przesyłkę kurierską. Koszt wypożyczenia pianki na tydzień to 99 zł. Wypożyczenie realizujemy we wtorki lub środy (w zależności od dostępności pianki po poprzednim weekendzie). Wypożyczając piankę triathlonową w Sport GURU wpłacasz kaucję w wysokości 500zł (GOTÓWKA!!!).
Przy oddaniu pianki kaucja jest zwracana 🙂

 

Jeżeli w trakcie sezonu zdecydujesz się na zakup pianki triathlonowej w naszym sklepie online, bądź w sklepach stacjonarnychODLICZYMY KOSZT WYPOŻYCZENIA od ceny detalicznej.

 

PS
Masz piankę i zauważyłeś podczas przymiarek że ma dziurę lub zadarcia? Wpadnij do nas – skleimy ją i będzie jak nowa.

Komentarze

Autor