SportGURU – sklepy stacjonarne i online dla biegaczy i triathlonistów, serwis online z recenzje sprzętu, największy wybór butów biegowych, odzieży biegowej, sprzętu triathlonowego, rowerów, treningi dla biegaczy i triathlonistów

BIEGANIE | TRIATHLON | ROWERY

Wypożyczalnia pianek triathlonowych Sport GURU

norseman2

Wypożyczalnia pianek triathlonowych Sport GURU – od maja 2016 wyłącznie ADGARFIT, al. Jerozolimskie 181A

Dla tych z Was, którzy nie mają jeszcze swojej pianki triathlonowej, a planują starty w zawodach, przygotowaliśmy ofertę wypożyczalni.
Wypożyczalnia pianek triathlonowych Sport GURU rusza pełną parą na ogół w maju – w momencie pierwszych wodowań 😉 ale oczywiście neopreny czekają na Was cały rok. W ofercie znajdziecie dobrze sprawdzone w boju pianki ORCA (model S4 i S5), a także Blue Seventy SPRINT i ZOOT Force 1.0. Oferta Sport GURU obejmuje pianki triathlonowe dla pań i panów oczywiście 🙂

Orca_S4_Sport_GURU_wypożyczalniaSzczegóły wraz z formularzem umowy znajdziecie w sklepie online.

Krótko:

 

tygodniowe wypożyczenie pianki tri ( w tym jeden weekend) to koszt 99 zł.

Kaucja 500zł (GOTÓWKA!!!).
Rezerwacji pianek można dokonywać telefonicznie pod numerem 22 370 28 28, jednak jeżeli nie mierzyliście wcześniej żadnego z modeli naszej wypożyczalni tri – sugerujemy pojawienie się u nas na Ochocie w centrum ADGARFIT, celem przymiarek. Służymy jak zwykle naszym doświadczeniem, fachową poradą i … nieodłącznie dobrą kawą.
Dla tych z Was, którzy są spoza Warszawy i nie dadzą rady pojawić się osobiście – oferujemy możliwość wysyłki pianki triathlonowej kurierem!

 

Jeżeli w trakcie sezonu podejmiecie decyzję o zakupie pianki triathlonowej w naszym sklepie online bądź stacjonarnym – odliczymy koszt jednorazowego wypożyczenia pianki od ceny detalicznej!!!

Komentarze

Autor