SportGURU – sklepy stacjonarne i online dla biegaczy i triathlonistów, serwis online z recenzje sprzętu, największy wybór butów biegowych, odzieży biegowej, sprzętu triathlonowego, rowerów, treningi dla biegaczy i triathlonistów

BIEGANIE | TRIATHLON | ROWERY

Skarpety i rękawiczki Dexshell już dostępne w Sport GURU

dexshell_sport_guru

Skarpety i rękawiczki Dexshell już dostępne w Sport GURU


Z pewnością każdemu z nas zdarzyło się kiedyś wyjść na trening w deszczu, wpaść w głęboką kałużę lub pokonywać kilometry w głębokim śniegu. Wilgoć w bucie, szczególnie przy temperaturze bliskiej zeru nie jest niczym przyjemnym. I nie każdy jest zwolennikiem butów w membraną …
Podobnie jest z mokrymi rękawiczkami. Dla tych, którzy nie chcą więcej takich doznań brytyjczycy z DEX SHELL stworzyli wodoodporne i jednocześnie oddychające skarpety i rękawiczki.

Akcesoria są wyposażone w 3 warstwy, które ochronią dłonie i stopy przed wodą i zimnem,  zapewniając im jednocześnie odpowiedni poziom oddychalności. Anatomiczna konstrukcja rękawiczek nie utrudni nam zawiązywania butów, wyjęcia kluczy z kieszeni czy zasunięcia małego suwaka. Natomiast wodoodporne skarpety z domieszką wełny merino, oprócz powstrzymania wilgoci, zapewnią stopom ciepło i antybakteryjną ochronę.

Cała oferta dostępna u nas w sklepie online

Akcesoria DexShell są doceniane przez kurierów rowerowych, a także przez największych „ultrasów”, którzy trenują i ścigają się w ekstremalnych warunkach. Sprawdzą się zarówno jesienią i zimą, kiedy opady nie są niczym wyjątkowym, ale będą też nieocenione podczas wiosennych roztopów i pluchy.

Zapraszamy do sklepu stacjonarnego Sport GURU, Jerozolimskie 181, żeby przetestować akcesoria DEXSHELL

Nota o producencie:
DexShell to brytyjska marka zajmująca się produkcją wysokiej jakości wodoodpornych akcesoriów. Dzięki wykorzystaniu zaawansowanej technologii oraz użyciu materiałów o wysokiej jakości produkty DexShell zachowują cechy wodoodporne i oddychające, jednocześnie zapewniając wysoki komfort użytkowania.

Skarpety DexShell są wyposażone w oddychająca membranę i wykończone wełną merino, dzięki czemu dopasowują się do stopy jak zwykłe skarpety, zachowując przy tym wysoką przepuszczalność powietrza. Chronią przed przemakaniem i zimnem nawet w ekstremalnych warunkach.

Rękawice DexShell powstały w efekcie połączenia technologii Thermolite ® oraz Coolmax ®, zapewniając ciepło i chwytność. Dodatkowo są odporne na ścieranie.

 

Komentarze

Autor