SportGURU – sklepy stacjonarne i online dla biegaczy i triathlonistów, serwis online z recenzje sprzętu, największy wybór butów biegowych, odzieży biegowej, sprzętu triathlonowego, rowerów, treningi dla biegaczy i triathlonistów

BIEGANIE | TRIATHLON | ROWERY

Niezbędnik triathlonisty – aplikacja z listą rzeczy niezbędnych na zawody tri

3 razy 1

Niezbędnik triathlonisty – aplikacja z listą rzeczy niezbędnych na zawody tri

Ostatni wieczór przed wyjazdem na zawody triathlonowe zazwyczaj upływa na mozolnym pakowaniu wszystkich niezbędnych sprzętów, które będą potrzebne w czasie startu.

Lista przydatnych i niezbędnych akcesoriów pływackich, rowerowych i biegowych jest długa i może zawierać kilkadziesiąt pozycji – łatwo więc “w ferworze walki” i gorączce przedstartowej zapomnieć o jakimś drobiazgu, np. okularkach pływackich czy pasku na numer startowy. Wiemy z autopsji, że takie sytuacje zdarzają się zarówno debiutantom jak i “prosom”, których dopada startowa rutyna.

Aby ułatwić Ci życie, przygotowaliśmy uniwersalną “checklistę” rzeczy do spakowania na triathlon, w postaci darmowej aplikacji mobilnej “Niezbędnik Triathlonisty”. Dzięki niej łatwo “odfajkujesz” kolejne pozycje i unikniesz przedstartowego stresu.

Niezbędnik triathlonisty – aplikacja z listą rzeczy niezbędnych na zawody tri – dzięki niej nie zapomnisz już żadnej rzeczy na zawody.

3 razy 1

Każdy z produktów na liście możesz także szybko zamówić w naszym sklepie internetowym, a niektóre z nich – wypożyczyć z naszej wypożyczalni (dotyczy m.in. pianek, rowerów, kasków aero oraz boxów boxów i walizek do przewozu roweru)!

Aplikacja Niezbędnik triathlonisty z listą rzeczy niezbędnych na zawody tri została przygotowana z myślą o użytkownikach systemu Android i pobrać możesz ją BEZPŁATNIE ze “Sklepu Play”.

[Pobierz Niezbędnik Triathlonisty]

W razie pytań dotyczących aplikacji piszcie na adres artur@sportGURU.pl

Niezbędnik triathlonisty – aplikacja zawiera odnośniki tylko do części naszej oferty. Całość asortymentu (a nawet znacznie więcej :)) znajdziecie w naszym sklepie stacjonarnym na warszawskiej Ochocie.

Mieścimy się koło CH Blue City przy al. Jerozolimskie 181A (budynek AdgarFit)  Przed budynkiem zlokalizowany jest bezpłatny parking (do 3 godzin).
Zapraszamy w tygodniu od 11.00 do 20.00 a w soboty od 10.00 do 16.00.
Oprócz sprzedaży detalicznej asortymentu biegowego i triathlonowego do Waszej dyspozycji jest również wypożyczalnia sprzętu:
– Pianki triathlonowe
– Rowery szosowe i triathlonowe
– Kaski aero
– Siodełka szosowe i triathlonowe
– Walizy i boxy do transportu rowerów
– Bagażniki rowerowe Thule

Zapytania dotyczące dostępności powyższego asortymentu kierujcie na adres krzysztof@sportGURU.pl

Niezbędnik triathlonisty – aplikacja z listą rzeczy niezbędnych na zawody tri
Już nigdy nie zapomnisz żadnej rzeczy na zawody !!!

Screenshot_20160610-140334

Komentarze

Autor