SportGURU – sklepy stacjonarne i online dla biegaczy i triathlonistów, serwis online z recenzje sprzętu, największy wybór butów biegowych, odzieży biegowej, sprzętu triathlonowego, rowerów, treningi dla biegaczy i triathlonistów

BIEGANIE | TRIATHLON | ROWERY

Największa impreza rowerowa czyli Targi Warsaw Bike Expo już za dwa miesiące!

Warsaw BIke Expo Sport GURU

Największa impreza rowerowa czyli Targi Warsaw Bike Expo już za dwa miesiące!

Jaki Nadarzyn? Jaki Ptak? O co chodzi?
Przecież targi rowerowe są w Kielcach jesienią!

To najczęstsze reakcje na informacje o tym, że na przełomie marca i kwietnia, czyli na początku sezonu, mamy w Warszawie okazję na wzięcie udziału w baaardzo fajnej imprezie rowerowej. Imprezie bo oprócz części typowo ekspozycyjnej, gdzie będzie można zapoznać się z najnowszymi (AD2017) kolekcjami większości producentów (razem z detalistami) z krajowego rynku…

… podczas trzech dnie trwania Warsaw Bike Show (31.03-02.04.2017)  znajdziecie również miejsce na testowanie rowerów, obejrzycie pokazy dirtu i …

 

Ciekawym dodatkiem dla tych z Was, którzy lubią rywalizację i atmosferę zawodów będą zawody MTB i wyścig szosowy. Za organizację obu imprez odpowiada Grzesiek Glolonko (znany m.in. z cyklów Sudety Challenge, Beskidy MTB Trophy, Velo Toruń czy Volvo Triathlon Series).

W sobotę 01.04 odbędzie się wyścig MTB jako Warsaw Bike Trophy (trzy dystanse, link do zapisów TUTAJ),
a w niedzielę 02.04 ściganie na szosie (trzy dystanse 32km, 58km, 85km),  link do zapisów TUTAJ).

 

  • Warsaw Bike Trophy – w sobotę 1 kwietnia w podwarszawskich lasach Komorowskim i Młochowskim przygotowane będą dla Was 3 dystanse: MINI (26 km), MEGA (50 km) oraz GIGA (73 km). Łakomy kąsek znajdą zatem dla siebie rowerzyści na różnych poziomach wytrenowania i doświadczenia.
  • Extreme Bike Tour / Dirt Jumping Show / Best Trick będą bracia Godziek – Szymon i Dawid, najbardziej rozpoznawalne twarze w gronie wielbicieli kolarskich sportów ekstremalnych.
  • Pumptrack pod dachem – Szkółkę poprowadzi Bartosz Giemza – reprezentant Polski w BMX Racingu.

I jeszcze dwa słowa o tym kto za tym wszystkim stoi i jak dojechać 😀

Wstęp na całość imprezy (z wyłączeniem wyścigów MTB i szosowego) jest BEZPŁATNA!!!
A z centrum Warszawy na teren Warsaw Bike Expo będą kurowały BEZPŁATNE autobusy.

  • Ptak Warsaw Expo to największe centrum wystawiennicze w Europie Środkowej, posiadające 143 000 m² powierzchni wystawienniczej. A liczba imprez wystawienniczych rośnie …
    Dla porównania – największe targi rowerowe w Europie to organizowane od wielu lat w niemieckim Friedrichshafen EUROBIKE, które mieszczą się w 12 halach na ok 85 000 m2.
  • Dojazd – wydaje się, że daleko? A to tylko 10 min od lotniska Chopina i 15 min od centrum Warszawy – tuż przy wylocie na Katowice (tam gdzie kiedyś był Maximus i jest nadal (!!!) McDonalds) I dodatkowo oferuje 500 000 m² powierzchni zewnętrznej.

  • A kto za tym stoi? Skąd nazwa? Ptak Warsaw Expo jest profesjonalną firmą z 23 – letnim doświadczeniem, należącą do Ptak S.A. potentata w handlu odzieżą w okolicach Łodzi. 

 

 

Komentarze

Autor