Chińskie tabletki na odchudzanie

Nie tylko to, co jemy, ma wpływ na naszą wagę. Kalorii nie pobieramy przecież tylko i wyłącznie z produktów stałych. Znajdują się one także i w napojach, a to właśnie od nich, zupełnie przypadkowo, często zdarza nam się tyć i to w błyskawicznym tempie. Nie przejmujemy się bowiem tą małą puszką coli wypitą do popołudniowego obiadu na mieście. Nie wliczamy w swój dzienny bilans jednej szklanki soku owocowego, który przecież, jako że został stworzony z naturalnych owoców, powinien być dobry dla naszego zdrowia – stanowić źródło witamin i minerałów. Zwróćmy jednak uwagę na kaloryczność niektórych napojów. Już w dwulitrowej butelce gazowanej kolorowej i mocno dosłodzonej płynnej substancji może kryć się prawie osiemset kalorii! A jest to równowartość porządnego obiadu, warzywnej zupy i małego deserku, którym to posiłkiem najedlibyśmy się na pewno dużo bardziej aniżeli takimi kilkoma szklankami słodkiego ulepku. Korzystajmy natomiast do woli z tych płynnych wyrobów, które w dużym uproszczeniu pomagają nam zbijać wagę. Należy do nich zarówno najzwyklejsza i najlepsza dla nas woda, jak i różnego rodzaju herbatki czy specjalne zioła mnicha na odchudzanie. Po te wyroby śmiało możemy sięgać. Na pewno nam one w niczym nie zaszkodzą, gdyż kalorii nie mają żadnych – o ile nie dodamy do nich cukru, miodu bądź innego słodzika.

Na pewno to ten ostatni wymieniony napój, czyli zioła mnicha, zainteresował nas najbardziej, skoro już w nazwie ma on informację o tym, że pomoże nam schudnąć. Zanim jednak ruszymy do apteki bądź innego sklepu ze zdrową żywnością i zaczniemy po kolei zaopatrywać się w te wszystkie magiczne roślinne mieszanki, przekonajmy się do czynności podstawowej, bez której odchudzanie nigdy nam się nie uda – do picia zwykłej wody. Po prostu nic nie jest w stanie nam jej zastąpić. Możemy raczyć się tymi wszystkimi soczkami, wyciskając je nawet samodzielnie w domu, a potem zapijać to wszystko hektolitrami herbatek i naparów, ale nigdy w życiu takie mieszanki nie będą dla nas tak dobre jak zwykła woda. Jeśli do tej pory nie wyrobiliśmy sobie nawyku, by pić ją regularnie i to przez cały dzień, spróbujmy to nadrobić. Od tego momentu, czyli już od dzisiaj, ustalmy sobie, że będziemy wypijać na początku przynajmniej ten litr wody dziennie. Gdy już taka dawka nie będzie nam sprawiać problemów, zwiększmy ją dwukrotnie, spożywając do dwóch litrów wody na dzień. Jakie efekty dzięki temu zauważymy? Nasz metabolizm na pewno przyspieszy, ciało stanie się mniej opuchnięte, a skóra napnie się i stanie się lepiej nawilżona. Organizm od wewnątrz też będzie lepiej funkcjonować. Do przeprowadzana niemalże wszystkich procesów potrzebuje bowiem zwykłej wody.

Woda to podstawa, ale od czasu do czasu nas wszystkich nachodzi nieodparta ochota na spożycie czegoś zupełnie innego. Najchętniej udalibyśmy się wtedy do sklepu po ukochaną colę lub inny gazowany napój wypełniony łaskoczącymi podniebienie bąbelkami, ale skoro mamy już swój cel, jakim jest zrzucenie dosłownie całego zbędnego balastu, musimy się niestety jakoś powstrzymać i poszukać dla siebie zdrowszej i mniej kalorycznej alternatywy. Dobrym wyborem w takich sytuacjach okażą się zioła mnicha na odchudzanie. Nie są słodkie i nie są gazowane, ale mają przyjemny roślinny smak i cudowny aromat, które także dostarczą nam miłych smakowych i zapachowych doznań. Takie ziółka możemy już spożywać bez żadnych wyrzutów sumienia, choć nawet z nimi nie powinniśmy przesadzać. Ograniczmy się zatem do wypijania jednej filiżanki naparu dziennie. Spożywajmy ją z samego rana lub tuż przed położeniem się do łóżka, aby z takiego picia stworzyć swoją codzienną rutynę i już bez żadnych problemów się jej trzymać. Zioła na odchudzanie sprawią, że nasza walka z nadwagą lub otyłością stanie się odrobinę mniej bolesna. Przyspieszą one bowiem nasz metabolizm, jeśli tylko będziemy systematycznie je wypijać, a oprócz tego pozwolą nam pozbyć się wody podskórnej. Nie dość, że waga zacznie szybciej spadać, to poprawi się również stan naszej skóry.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here