SportGURU – sklepy stacjonarne i online dla biegaczy i triathlonistów, serwis online z recenzje sprzętu, największy wybór butów biegowych, odzieży biegowej, sprzętu triathlonowego, rowerów, treningi dla biegaczy i triathlonistów

BIEGANIE | TRIATHLON | ROWERY

„mamo mamo chcę garmina!!!”, czyli nowy monitor aktywności vivofit junior

vivofit jr, Broken Red, UNITED STATES

Nowy monitor aktywności vivofit junior

 

Przyznaj się, masz trochę z dziecka sprawiając sobie gadżet jakim jest pulsometr czy monitor aktywności – wszystkie statystyki, analizy biegu, schematy ubrane w kolorowe wskaźniki…

Czemu nie zainspirować swojej pociechy do aktywności dać mu wolną rękę zakładając na nią vivofit junior ?!

Myślisz monitor aktywności, widzisz przed oczami opaskę vívofit.
Myślisz że Twoje dziecko tego nie ogarnie?
Wręcz przeciwnie, zdziwisz się ile zabawy możesz sprawić nowością od Garmina.

Czas skupić się na tym co nasz junior, tfu – vivofit junior, potrafi – Twoje dziecko nie znudzi się tym tak szybko jak pokemonami , gdyż czeka na nie iteratywna zabawa w której  opaska policzy kroki, zarejestruje sen i zmotywuje do realizacji założonego celu, np. 60 minut dziennej aktywności.

sport guru garmin viofit jr.

 

Garmin pomyślał o funkcjonalności opaski w odniesieniu do wymagań maluchów – jest ona wykonana z elastycznego tworzywa, które nie brudzi się.

Garmin wyposażył sprzęt w  czytelny, wysokiej rozdzielczości ekran na którym da się odczytać wszystkie dane nawet w pełnym słońcu. Opaskę możemy spersonalizować w 100% pod naszą pociechę tak, aby wyświetlane było jego/ jej imię. Dużą zaletą opaski jest podoszczelność (5 ATM), a bateria starczy spokojnie na pełen rok.

I teraz dopiero zaczynamy zabawę 🙂 vivofit junior jest wsparty przez bezpłatną aplikację z gotowymi grami i zabawami dla dzieci. Jednym słowem rodzić ustala zadanie, a pociecha je realizuje. Dzięki możliwości wprowadzenia profilów kilkorga dzieci rodzice mają możliwość monitorowania jakości snu, a także status realizacji zadań domowych. Jak każda dobrze zrobiona grywalizacja i garmin nagradza realizację zadań kolejnym poziomem w aplikacji oraz wirtualnymi żetonami. Żetony można wymienić na nagrody, które wcześniej rodzice obiecali swoim pociechom 🙂 Zadania  można powtarzać w cyklu tygodniowym, ale też dziennym. Opaska została wyposażona również w „przypominacz”   który wskazuje pozostały czas do wykonania zadania.

Opaski zostały stworzone dla dzieci od 4 do 9 lat.
Dostępne kolory to: czarna, spękana lawa, cyfrowy kamuflaż i kwiaty.
Opaska przeznaczona jest na nadgarstek o obwodzie do 145 mm (wersja XL –  146-170 mm.)
Produkt dostępny już niedługo w cenie 99,99 EUR

Komentarze

Autor