SportGURU – sklepy stacjonarne i online dla biegaczy i triathlonistów, serwis online z recenzje sprzętu, największy wybór butów biegowych, odzieży biegowej, sprzętu triathlonowego, rowerów, treningi dla biegaczy i triathlonistów

BIEGANIE | TRIATHLON | ROWERY

Kurs ekonomicznego kraula by Sebastian Karaś 02-04.12.2016

kurs


KURS EKONOMICZNEGO KRAULA | 02-04.12.2016 DADAJ 2016 |

Dla każdego chcącego porawić swoją pozycję w wodzie, technikę pływania – MUST TO BE.
Zajęcia prowadzi Sebastian Karaś. Kurs ekonomicznego kraula wprowadzi Was w efektywne pływanie. Prawidłowo skoordynowana praca rąk i nóg, umożliwi szybkie przemieszczanie się w wodzie, przy mniejszym wydatku energetycznym:

~ WYKORZYSTASZ KAŻDE POCIĄGNIĘCIE
~ ZACHOWASZ WIĘCEJ ENERGII
~ POPŁYNIESZ SZYBCIEJ I MNIEJ SIĘ ZMĘCZYSZ

PROWADZĄCY: Sebastian Karaś
Mistrz Polski w pływaniu na wodach otwartych, trener z 8-letnim doświadczeniem w szkoleniu oraz przygotowaniu startowym pływaków i triathlonistów na poziomie amatorskim. Rekordzista Polski w pokonaniu wpław Kanału La Manche – dystans 41 kilometrów w czasie 8 godzin i 48 minut (1:17/100 metrów). Rekordzista Otyliady z wynikiem 54 kilometry i 200 metrów w czasie 12 godzin. Wieloletni członek Kadry Polski. Reprezentant kraju na licznych zawodach z cyklu Pucharu Europy oraz Świata na wodach otwartych na olimpijskim dystansie 10-ciu kilometrów.

13313484_527809264070349_30084621_o

„Dzięki kilkuletniemu doświadczeniu w szkoleniu pływaków oraz triathlonistów na poziomie amatorskim, stworzyłem swoją autorską metodę nauczania i doskonalenia pływania- „ekonomicznym kraulem”. Metodę tę opracowałem na podstawie kilkuletniej obserwacji swoich zawodników dla których szukałem sposobu na ekonomiczne przemieszczanie się w wodzie, nie tracąc przy tym wysokiej prędkości pływania, a zarazem zachowując jak najwięcej energii.

Na kursie przede wszystkim zwrócimy uwagę na skoordynowanie pracy rąk i nóg. Opracowany przeze mnie specjalistyczny zestaw ćwiczeń, pozwoli Ci zrozumieć i wykorzystać w praktyce technikę ekonomicznego kraula. Zsynchronizowana praca kończyn górnych i dolnych pozwoli na efektywne przemieszczanie się w wodzie oraz uzyskanie wysokiej prędkości przy mniejszym wykorzystaniu zasobów energetycznych.”

DLA KOGO? -> Zapraszamy:
~ triathlonistów
~ pływaków długodystansowych
~ pasjonatów open water

Jedyny warunek jaki musicie spełnić, to posiadanie podstawowych umiejętności pływania kraulem.

Zapisy i dodatkowe informacje TUTAJ

Tel: 509 425 753

E-mail: kontakt@karas-swimmingteam.pl

Komentarze

Autor