SportGURU – sklepy stacjonarne i online dla biegaczy i triathlonistów, serwis online z recenzje sprzętu, największy wybór butów biegowych, odzieży biegowej, sprzętu triathlonowego, rowerów, treningi dla biegaczy i triathlonistów

BIEGANIE | TRIATHLON | ROWERY

By Twój biust pokochał bieganie tak jak Ty – Weekend Kobiet w Sport Guru

shock-absorber-blue-bras

Dobrze dobrane buty, oddychająca koszulka i wygodne spodenki. Jeśli coś jeszcze warto dołożyć do damskich biegowych akcesoriów to z pewnością jest to biegowy stanik. Nasz biust przemierza z nami wszystkie kilometry i porusza się w przeróżnych płaszczyznach. Aby ochronić włókna przed nadmiernym rozciągnięciem warto jest pomyśleć o specjalnym biustonoszu. To nie tylko lepiej oddychający materiał, szerokie ramiączka i taśma, ale także komfort i wygoda, o którą trudno w trakcie ruchu w zwykłej bieliźnie.

Z okazji 8 marca zapraszamy na Weekend Kobiet w Sport Guru.

Starujemy 7 marca, w godzinach 17:00-20:00 spotkaniem z brafitterką, która opowie o biuście w trakcie biegu oraz pomoże dobrać rozmiar stanika. Przez cały weekend 7-9 marca obowiązywać też będą specjalne ceny zarówno na produkty Shock Absorber, jak i wszystkie babskie ciuchy, buty i dodatki biegowe, jakie mamy w Guru – zniżki nawet do 30%.

7-9 marca specjalne Dni Kobiet w Sport Guru!

Komentarze

Autor